תלימידים-ממליצים (1)

אלי קוני המלצה

יש אנשים שנועדו לעבוד והם עושים את עבודתם נאמנה, אך ישנם אנשים שנועדו להעביר את המורשת והידע שרכשו.. לא כל אחד יכול לבוא ולהדריך כיתה שלמה ולוודא שאחד אחד מהם הבין את החומר שהוא מעביר..
יאין ספק שיוסי לוי נועד להעביר את המורשת ודרך העבודה שלו ועושה זאת על הצד הטוב ביותר
בין המרצים היותר טובים שהיו לי!

אלי קונימקדם אתרים SEO ו-PPCעצמאי
בושרה המלצה

שמי בושרה אבו סעדה ואני בוגרת קורס שיווק וקידום אתרים במכללת מדיאטק ג'ון ברייס. ברצוני להביע את שביעות רצוני מן המרצה שלי מר יוסי לווי, מדובר באחד המרצים הכי טובים שנתקלתי בהם בחיי שהצליח להעביר שיעורים מאוד מורכבים בשעות מאוד לא קלות. לאחר 4 חודשים שהעברתי בקורס אני חייבת לציין את השוני והאיכות הגבוהה ביותר של מערך הלימוד ובמיוחד המרצה שעזר ונתן מעצמו בכל רגע נתון שמביע סבלנות והקשבה לכל תלמיד ונותן מענה אינדיבידואלי במידת הצורך ומסביר בצורה ברורה את החומר, החומר היה מעניין ומאתגר, שמחתי להיות שותפה בלימודים אלה ושנתנה לי הזכות להכיר חברה טובים ומרצה לתפארת.

בושרה אבו סדהקידום אתרים SEOעצמאית
איליה המלצה

שלום רב, ברצוני לציין כי יוסי הוא אחד המרצים הטובים במכללת ג'ון ברייס. יוסי יודע להעביר את החומר בצורה ברורה, מעניינת וקלה לקליטה. ליוסי נסיון רב בתחום, מה שיצר מצב שהייתה לו תשובה לכל שאלה שעלתה בשיעור ולא היינו צריכים לשמוע דברים כמו "אני אבדוק ואחזיר תשובה" וכדומה. חומר הלימוד שיוסי מעביר תמיד חדש ומעודכן, המצגות ברורות ולא מכבידות, במיוחד זה חשוב ללימודי ערב. בהרצאות של יוסי יש המון מידע מעבר למצגות, מידע מעניין ושימושי, הנלקח מנסיון האישי. כמו שכבר נאמר, המרצה מהטובים במכללה, ולא חסר טובים במכללה.

איליה ויזגורודסקימתכנת בכיר PHP עצמאי
המלצה זמיר

יוסי הוא מרצה מעולה בתחום קידום אתרים ממומן קידום ברשתות חברתיות ושיווק ברשת האינטרנט.
כל הרצאה איתו הוסיפה המון ידע ומידע בתחום

זמיר בויאנג'יוcpa(isr) BA(econ)ניהול כספים חשבות ניהול תקציבים וכלכלהעצמאי
המלצה דוד נחליאלי

בשעה טובה סיימנו את פרק " קידום אורגני ב GOOGLE
" הכל ברור – יש שאלות ? " שואל המרצה ..
כן יוסי..הכל ברור רק.. – אפשר שאלה קטנה …?
יוסי – כמובן .
"אתה יכול להסביר שוב את כל הנושא הזה שנקרא " קידום אורגני בגוגל ? "

בערך כך התנהל השיח בנינו התלמידים למרצה בסיום כל פרק ב SEO קורס מספר 4941/13
ויוסי כהרגלו הסביר – שוב…ושוב…ושוב….ושוב. .ושוב…
עד שיום אחד נראה שגמל החלטה בליבו להפסיק לשאול :
1. "הכל ברור ? "
2. "יש שאלות ? "
וגם…
3. "תגידו – לא לימדו אתכם את הנושא הזה כבר? "
4. "למי מוכר המושג? "

אפילו מהכרות לא ארוכה של 4.5 שעות מידי יום שני וחמישי נוכחתי שאתה קודם כל אדם מדהים , נוח וסובלני , עם חוש הומור ( עוד טיפה ויכולת להיות סטאנדאפיסט – מסכנים ההורים..)
צחקת לא מעט על עצמך והרבה יותר עלינו, מקצוען אמיתי – אפילו נטול ניסיון בתחום שכמוני יכול לזהות זאת מיד, לכל שאלה זכינו לתשובה (ותשובה טובה לא כזו בסגנון "אבדוק ואחזור אליכם " ואז נעלם עם השקיעה ..).
לכל שאלה התקבלה תשובה עם המחשה, לדוגמה אמתית מניסיונך האישי.
אז בשם כולנו היושבים בכתה וגם ממני הגמלאי הצעיר – תודה על חוויה נעימה ועל הדרך גם על הידע הרב שהנחלת לנו.

דוד נחליאלימקדם אתרים SEO ומנהל קמפיינים PPCעצמאי

אני כותב המלצה זו מכל הלב בשביל אדם שנותן מכל הלב, יוסי לוי הוא מרצה במכללת ג'ון ברייס בתחום ה SEO ו PPC. אני שמח מאוד שהיה לי את העונג להכיר אדם שנותן מעל ומעבר עבור התלמידים שלו. לכל שאלה הוא תמיד נתן תשובה מורחבת ודאג ללמד גם נושאים שלא תמיד היו בחומר הנלמד. הוא אדם בעל ידע מאוד רחב בכל מה שקשור לתחום הדיגיטל ובפרט בתחומים של קידום אורגני, ממומן ורשתות חברתיות. הידע שלו הוא בגדר של מומחה שנראה שכאילו עסק בתחום הנ"ל כול ימי חייו אך לא נשכח שהוא בכול זאת אדם צעיר שעוד יגיע מאוד רחוק, בזה אני בטוח. הוא תמיד נתן לנו (התלמידים) תחושה שאנחנו לא לבד ובמידה ויהיו לנו שאלות הוא תמיד יהיה זמין בשבילנו, אפילו לסתם התייעצות אישית/מקצועית בתחום. הוא נתן לנו תחושת ביטחון שאנחנו מסוגלים לעשות הכל מהכול. אני שמח שיצא לי להכיר את יוסי לוי ואשמח גם להיות איתו בקשר בהמשך הדרך. יצא לי לפגוש הרבה אנשים במהלך החיים אך לפגוש אדם כמו יוסי עוד לא יצא לי לפגוש, הוא השקיע את כול כולו בלהעניק ידע ועזרה לכול אדם שביקש, דאג שלא יהיה תלמיד שיצא מהכיתה ללא תשובה ומענה, חזר והסביר את עצמו מספר פעמים עד שהייתה הבנה מלאה מכלל הכיתה, לא ויתר על אף תלמיד, אדם עם סובלנות ודאגה לזולת.
כל הכבוד יוסי לוי ותודה רבה על הכל, מאחל לך את כל הטוב שבעולם ושעוד הרבה אנשים יזכו להכיר אותך ואת פועלך.

סטס חייקיןמקדם אתרים SEO ומנהל קמפיינים PPCמוסמך גוגל אדוורדס

רציתי בעצם לשתף אתכם ולספר לכם והכי להמליץ על יוסי לוי המאסטר (seo ) רשתות חברתיות ועוד. הצטרפתי לקורס של יוסי בכדי להשלים פערים ולהתעדכן פגשתי אדם מדהים איש מקצוע שנראה שלעולם לא יפסיק ללמד ולאהוב את זה ומאוד מקצועי תמיד על כל שאלה קיבלתי מיד תשובה. חשוב לי לציין שאינני ילדה ואני באה מתפקידי מפתח גדולים ולראות אדם שאוהב את מה שהוא עושה כל כך ולא נשחק זו הייתה הפתעה! יצאתי עם כל הידע נכון להיום ובדוק כל מה שלמתי ממנו עובד נקודה. יוסי היקר איש ומדהים תמשיך לעשות את מה שאתה אוהב כי אתה מצוין בזה ומה שרושמת בטח ישמע יהיר אבל ממש לא זה יוסי איש עניו וצנוע ושופע ידע צעיר ומקצועי בתחום שזו שבילי שוב הייתה הפתעה. חשוב לציין שלא רק אני יצאתי מהקורס שלו עם כלים והמון ידע ומקצועית אלא מכלול הכיתה זה אחד הקורסים הטובים עם אחד המרצים התותחים בתחום ! ממליצה לכל מי שמתעניין בתחום לחפש את השם יוסי לוי הוא זמין בהמון מכללות ואיזורים אל תתפשרו כי יש המון שרלטנים בתחום ויוסי נותן לכם תמורה אמיתית עבור הכסף שתשלמו ותוכלו באמת לעבוד או לעסוק בזה. מאחלת שפני המדינה שלנו תראה כמו האיש המדהים זה בכל אופן רוצה לומר לך תודה אישית חלי סינגר seohacker1 בזכותך נבנה עוד עסק חדש מיומן ומקצועי שיצא לדרך תודה ענקית שוב על הכל.

חלי סינגרמקדמת אתרים מוסמכת SEOSEO HACKER

במילה אחת…הכל בזכות יוסי, הידע, היוזמה, הביטחון בתחום הפרסום באינטרנט, איך שסיימתי את הקורס בג'ון ברייס השגתי את הלקוח הראשון שלי בזכות הייעוץ שלו, ולא רק זה…הוא פשוט הכין אותי בכל מהלך הקורס בין אם זה במישור המקצועי בין אם זה במישור השיווקי, בזכות ההוראה הנדירה שלו אני מוסמך Google Partners ל – Adwords כבר מהרגע שסיימנו ללמוד את הנושא, אין מרצים כאלה היום, איש מקצוען ברמות על, ראש על הכתפיים, נחמד, קשוב, סבלני, ואני לא יתפלא אם יהיה מנכ"ל גוגל או פייסבוק באחד מן הימים, פשוט Leader אמיתי.

דוד בן אורןFounderDBO Hi-Tech & Investments

לפני מספר חודשים נרשמתי לקורס בגון ברייס בלי ידע מקדים בקורס היו מספר מרצים שכולם היו טובים אבל יוסי הצליח להתעלות ולתת ערך מוסף לכל שיעור בכך ששילב פרקטיקה וענה על שאלות גם כשחפרתי מידי פעם אם זה בלילות או באמצע טיול באמסטרדם יוסי תמיד היה שם תודה לך …ומאחל לך שתחלוק את הידע הרחב שלך עם עוד סטודנטים.

בן בוטבולקידום אתרים SEOעצמאי

הייתי בקורס בנושא שיווק באינטרנט עם יוסי.. והבן אדם תותח!
הוא יודע איך האינטרנט עובד מפנים ומבחוץ ויודע למכור היטב.
בקיא בכל מה שקשור לפרסום באינטרנט – מפייסבוק ל Google Adwords ובשאר הרשתות החברתיות…
יודע איך להתייחס ואיך ללמד אנשים, עושה את הכל בצורה שמחה וקלילה ופרקטית.
אם אתם צריכים מישהו שינחה אותכם בעולם האינטרנט – הוא הבן אדם!

יוסף טרבלסימנכ"ל ובעלים יוסף טרבלסי שיווק שפשוט עובד

אז מי שבאמת מחפש ללמוד בצורה מקצועית את כל עולם הפרסום באינטרנט בכלל והפרסום בדיגיטל בפרט הגעתם למקום הנכון.
שמי ליאור בוטבול ואני בוגר קורס קידום ושיווק אתרים באינטרנט Seo מכללת ג'ון ברייס במהלך הקורס היו כמה מרצים טובים עד מעולים וביניהם יוסי לוי .אני יכול להגיד שכל הפרמטרים שיש למרצה מעולה קיימים אצלו, אני מאוד אהבתי את הדרך בה הוא מעביר את החומר ,הוא מתחיל בהסבר תיאורטי ולאחר שכולם הבינו ועוד בין הסבר להסבר שואל אם יש משהו לא מובן ורק אז הוא מתחיל את החלק הפרקטי , שבו כל אחד ואחת מיישמים את הנלמד ואני יכול להגיד אישית שמאוד קל ליישם את מה שהוא מלמד . מה שאני אהבתי אצלו שחשוב לו שכולם יבינו ולא סתם בא להעביר חומר וללכת ,אני אתאר במילים פשוטות לפספס מרצה כמהו זה כמו לפספס רכבת אחרונה ליעד אני מאוד שמח שהכרתי בו כמרצה וכחבר. ממליץ בחום ,מודה לך יוסי על האכפתיות ועל האינפורמציה הרחבה שרכשתי ממך.

ליאור בוטבולמקדם אתרים SEOעצמאי

שמי מיכאל, בן 35, למדתי אצל יוסי בקורס ערב של קידום אתרים במכללת ג'ון ברייס בחיפה. יוסי העביר את החומר בצורה רצינית ביותר, אני אישית מאוד נהנתי מכל שיעור.
חודשיים אחרי שסיימתי את הקורס מצאתי עבודה בתחום, ולמעשה הגשמתי את החלום של הסבת מקצוע.
ממליץ על יוסי בחום. רק תהיו רצינים ותצליחו!

מיכאל זרייסקיOnline marketing ManagerCamellia Jewelry

תודה ליוסי לוי אחד מהמרצים בקורס seo על כך שתמיד נכון הוא לעזור ולתרום מהידע ומהכלים.
כמו בקורס כך גם בחיים: מקצועיות, אכפתיות, ידע וסבלנות.
יוסי תודה עבור הכל, יפית.

יפית כוכבימקדמת אתרים SEO

יוסי תודה על קורס אדוורדס ADWORDS פורה. היה גדוש בהרבה חומר והרבה מהניסיון שלך.
תודה רבה!‎

שלומי בנוןמנהל PPC

למדתי אצל יוסי בקורס PPC בהאקריו ברמת גן! מרצה מעולה, מקצועי ותותח בתחום! מעביר את החומר בצורה הכי מקצועית וברורה כולל דוגמאות משטח! נהננו מאוד וכמובן יצאנו עם הרבה כלים וידע. מומלץ בחום!

נטשה סמירנובהמנהלת SEO/PPC

למדתי עם יוסי קורס Adwords יוסי הוא מרצה מעולה!
הוא לימד אותנו עם הרבה סבלנות ותשומת לב לכל אחד. יוסי התייחס אל התלמידים בגובה העיניים והקדיש זמן לכל שאלה שעלתה. הוא מקצועי ביותר, מביא דוגמאות מהשטח ונותן טיפים מניסיונו העשיר. אין לי ספק שהוא הכין אותנו בצורה טובה לעבודה בתחום.
יוסי הוא לא רק מרצה ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם בן אדם נחמד שכיף ללמוד איתו. ממליצה בחום!‎

ניקול סרקין ברקאימנהלת SEO/PPC

במהלך החודשים האחרונים לקחתי חלק בקורס קידום אתרים אותו מעביר יוסי לוי. אשמח לשתף כי יוסי מרצה מצוין המעביר את חומר הלימודים בצורה מעניינת ומעשירה, לצד היותו איש מקצוע בעל ניסיון וידע רב. כל הכבוד על הנכונות, ההשקעה והמקצועיות.‎

אורי ליבנהמנהל מדיה חברתית

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי על כל מה שלימדת אותי. תודה על כל הדברים החדשים והמדהימים שלימדת אותנו בקורס, כל אלו ישמשו אותי בעבודתי בתחום השיווק באינטרנט.

אתה אחד המורים הטובים ביותר שהיו לי. ההרצאות איתך היו מעניינות מאוד ובנויות היטב. כל התוספות שהיו כמו סרטוני וידאו אינפורמטיביים, מצגות חדשות וכדומה עזרו לי מאוד בהבנת החומרים.

כמו כן, תודה מיוחדת על קבוצת הפייסבוק שפתחת לבוגרי הקורס, זו אחת הקבוצות האינפורמטיביות בהן אני חברה.

חני ויינטרובמנהלת SEO/PPC

יוסי אדם שיודיע להניע דברים, להתמקד בעיקר ולא בתפל והכי חשוב מקצועי ואמין.
כיף לדעת שיש על מי לסמוך, אני ממליץ עליו בחום!

אביחי שינדלמןBusiness Application Developer at Tufin

יוסי הוא מרצה מצוין ואדם שכדאי לעקוב אחריו וללמוד ממנו. מאוד נהניתי להקשיב וללמוד מיוסי, ההשראה וההכוונה שיוסי נתן לי שווה הרבה יותר מכל סכום כסף ששילמתי. יוסי הוא אדם אכפתי ומשתף ודאג שבכל שיעור לא יצא אף תלמיד עם אי הבנה או נושא שאיננו ברור.

אני ממליץ בחום על יוסי כמרצה בתחום השיווק באינטרנט.

דובי דייןמנכ"ל ובעלים של חברת דובי קידום אתרים

סיימתי לאחרונה קורס קידום אתרים SEO ושיווק ברשתות חברתיות. אני רוצה להביע תודה והערכה ליוסי על הרמה הגבוהה שהייתה בקורס שלנו יחד עם שמירה על אווירה טובה וכיפית בקורס. יוסי תמיד הקפיד להציד בפנינו מקרים פרקטיים יחד עם תאוריות מקצועיות בכל תחום.

תודה על שפתחת בפנינו את עולם קידום האתרים והשיווק ברשתות חברתיות!

ירון צ'יבוטרומקדם אתרים SEO מוסמך ומנהל מדיה חברתית

לאחר שסיימתי את הקורס לקידום אתרים ושיווק ברשתות חברתיות אני יכול לומר שיוסי הוא המרצה הטוב ביותר שאי פעם פגשתי.

יוסי לימד אותנו היטב, היה קשוב לצרכים שלנו ועשה הכל על מנת להסביר ולהקל על התלמידים. יוסי הוא מומחה בתחום קידום אתרים ושיווק ברשתות חברתיות וההרצאות שלו היו מעניינות ומקצועיות ביותר.

אני ממליץ על יוסי בחום!

שגיא בן בסטמקדם אתרים SEO מוסמך

במהלך חיי למדתי מהמון מורים ומרצים ויוסי הוא ללא ספק מרצה מבריק שיודע המון על שיווק באינטרנט ורשתות חברתיות.  היה לי העונג ללמוד ממנו בקורס שעברנו ואני מוצא אותו אדם מאוד נוח ונעים לעבודה משותפת ולימוד.

יוסי הוא ללא ספק מומחה בתחום!

ארז אהרונוביץמנהל מדיה חברתית ומקדם אתרים SEO מוסמך

יוסי מרצה מעולה שמלמד ניהול קמפיינים ברמה מאוד איכותית וגבוהה, יוסי בקיא בכל חדשנות שקיימת היום אשר עוזרת לתלמידים להשתלב בעבודה בגלל הידע שרכשו ממנו. איש מקסים ואחד המרצים הטובים ביותר שלמדתי אצלו, מומלץ מאוד!

אייל דניאלמנכ"ל ובעלים ZEBANET | מנהל מחלקת מכירות והרשמה מכללת ג'ון ברייס מדיאטק הייטק

יוסי הוא מרצה נהדר ובכלל אדם מאוד נחמד. בקורס דאג לעזור לנו בכל שאלה ולהדריך צעד אחר צעד ותמיד עם חיוך.

יוסי הוא אחד המרצים הטובים ביותר שלימדו אותי!

הראל מדאלהמקדם אתרים מוסמך

יוסי שלום,
רציתי להודות לך על תרומתך והשקעתך בקורס קידום אתרים ומדיה חברתית שהעברת לנו במכללת ג'ון ברייס מדיאטק. נתת לנו לחוות את הנושא במבט מקצועי ביותר והייתי נדיב מאוד במידע, המלצות וטיפים מקצועיים וחיוניים לנו.
אני אישית אהיה אחד האנשים שאמליץ לאחרים שיבקשו ללמוד אצלך .
תודה על הכל!

ג'רייס באהומנכ"ל ובעלים ITOP4U

יוסי הוא מרצה מעולה!
השיעורים אצלו עברו בצורה מושלמת, אינפורמטיבית, מעודד שיחות ודיונים בנושא.
למרות שהיה מרחיב, לכל שאלה הייתה תשובה.
יוסי הוא מרצה ואדם נהדר.

אור טפיארוPPC Manager

במהלך לימודי במכללה, יוסי היה המרצה שלי, העביר את החומר בצורה מושלמת ומעניינת, עוזר ונותן עצות וטיפים 24/7! גם לאחר תקופת הלימודים ממשיך לעזור ולתת עצות.
בהחלט לקחתי את הכלים הנכונים ממנו למקום רחוק ופורח.
מבין מאוד בתחומו! יש מה ללמוד ממנו!
ממליץ בחום!

מור מאירPPC Manager

נהניתי להרחיב את הידיעות שלי בתחום השיווק הדיגיטלי תודות ליוסי.

השילוב בין הידע הנרחב והניסיון של יוסי במדיה דיגטילית ורשתות חברתיות יחד עם המחויבות שלו לכל סטודנט בקור הופכים אותו לדעתי לאחד המרצים הטובים ביותר שלימדו אותי.

עידו שפינדליזם ומייסד האפליקציה WiseApp

היה לי העונג להיות בכיתה שיוסי מרצה בה!
השיעורים והחומר הועברו בצורה הטובה ביותר וניתן היה לראות שיוסי מקצוען אמיתי ומומחה בתחום קידום האתרים והמדיה החברתית. במהלך הלימודים מעבר להיותו מרצה ומקצוען יוסי התגלה כאדם אדיב וחביב ביותר, אכפתי ודואג שפשוט היה שם בשבילנו תמיד לתת לנו מענה והכוונה מקצועית וכל אלו בדרך אדיבה נעימה וחברית!
אני רוצה להודות ליוסי על התרומה וההשקעה בתלמידים. יש לך חלק גדול בהצלחה שלנו!
ממליץ לכולם בחום רב!

שלומי צורמקדם אתרים ומשווק ברשתות חברתיות

יוסי העביר לנו שיעורים מפורטים ועניינים בתחום המדיה החברתית בליווי דוגמאות חיות מסביבת העבודה היום יומית שלו. היה ניתן לראות בבירור את האהבה ואת המסירות למקצוע.
כמו כן, יוסי דאג ועודנו דואג לתת לנו טיפים ולענות לנו על שאלות בתחום אחרי שנגמר כבר הקורס. בארץ חסרים עוד מרצים אכפתיים וקשובים כמוך!

אדי אהרוןמקדם אתרים SEO

ברצוני להביע במכתבי זה את תודתי הרבה ואת הערכתי העצומה אלייך על שנפל בחלקי להיות בכיתה בה אתה מלמד את נושא SEO והמדיה החברתית אתה אדם משכמו ומעלה מקסים חביב איש שיחה ושכל שיעור היה איתך מרתק ומעניין לא פחות.
במבחינה מקצועית יוסי אתה מורה מהמעלה הראשונה עם סטנדרט לימוד מאוד גבוה עם דגש כלפי הכיתה. ענית לכל שאלה שצצה בגובה העיניים עם מסר רב וענייני.

אם היו לנו אחרי השיעור עוד שאלות היית זמין במייל לכל שאלה שצצה ולא השארת שום דבר באוויר עם חוסר מענה.

אין בליבי כל צל של ספק כי תלמידים שלמדו וילמדו אצל יוסי מרגישים וירגישו כמוני וברור שהוא נכס של ממש עבור מכללת מדיאטק הייטק.

נעם סטלקאלמקדם אתרים SEO

ברצוני להודות למר לוי יוסי על ההרצאות המרתקות, אשר העביר בקורס "קידום אתרים ומדיה חברתית" , שבמכללת ג'ון ברייס.
מעבר להיותן מרתקות, יוסי העביר אותן עם המון עניין, סבלנות, מקצועיות, אכפתיות ודאג להעניק טיפים רבים מניסיונו העשיר.

דנה סקולעצמאיתקידום אתרים ושיווק במדיה חברתית