מי אני?

יוסי לוי, בעל חברה לשיווק ופרסום דיגיטלי, מרצה ותיק במכללות בכל רחבי הארץ ומנהל מחלקת הדיגיטל במגללת רופין. מוסמך גוגל אדוורדס וגוגל אנליטיקס ובעל ניסיון רב בפרסום ושיווק דיגיטלי לעסקים קטנים וגדולים.

מה זה 1ON1?

במסגרת השירות אני אגיע באופן אישי לחברות ועסקים הזקוקים לייעוץ דיגיטלי ממוקד ומקצועי שתפקידו לעשות סדר בשיווק והפרסום בבית העסק. 

למה צריך את זה?

בשנים האחרונות אני מלווה מאות עסקים בכל רחבי הארץ והדבר שעולה כמעט עם כל בעל עסק הוא חוסר הידע והבלאגן ששורר במנגנון השיווקי של העסק. כמה כסף יוצא בכל חודש? לאן הוא יוצא? איך מודדים את הפעילות השיווקית? איך מחליטים איזו פלטפורמה מתאימה יותר לשיווק העסק ועוד...

כמות הכסף שבעלי עסקים "מבזבזים" לשווא במערכות הפרסום האינטרנטיות היא אינסופית.

בעזרת הדרכה ממוקדת, מקצועית ויעילה - ניתן לחסוך אלפי שקלים בפרסום הדיגיטלי, להבין איפה ואיך כדאי לפרסם ולצאת עם ארגז כלים מגוון לשיווק העסק באופו עצמאי.

למי ההדרכות מתאימות?

  • בעלי עסקים המעוניינים לעשות סדר בשיווק הדיגיטלי

  • פרלינסרים המעוניינים לשדרג את יכולות השיווק שלהם

  • חברות דיגיטל שרוצות להתמקצע בתחום מסוים בעולם הדיגיטל

  • בעלי חברות ומנהלי שיווק המעוניינים לנהל ספקים ותקציבי שיווק בצורה נכונה

אתם מוזמנים לקרוא חלק מחוות הדעת על ההדרכות שלי כאן למטה או בדף של תלמידים ממליצים

במילה אחת…הכל בזכות יוסי, הידע, היוזמה, הביטחון בתחום הפרסום באינטרנט, איך שסיימתי את הקורס בג'ון ברייס השגתי את הלקוח הראשון שלי בזכות הייעוץ שלו, ולא רק זה…הוא פשוט הכין אותי בכל מהלך הקורס בין אם זה במישור המקצועי בין אם זה במישור השיווקי, בזכות ההוראה הנדירה שלו אני מוסמך Google Partners ל – Adwords כבר מהרגע שסיימנו ללמוד את הנושא, אין מרצים כאלה היום, איש מקצוען ברמות על, ראש על הכתפיים, נחמד, קשוב, סבלני, ואני לא יתפלא אם יהיה מנכ"ל גוגל או פייסבוק באחד מן הימים, פשוט Leader אמיתי.

דוד בן אורןFounderDBO Hi-Tech & Investments

אז מה עושים?

משאירים פרטים בטופס המצורף ואחזור אליכם עם תכנית לימוד הכוללת תכנים, מספר שעות מומלץ ומפת דרכים להשכת היעד שלכם בשיווק דיגיטלי.

↓ השאירו פרטים ואחזור אליכם ↓